TRAVEL PHOTOS - LANDSCAPE PHOTOGRAPHY - MOUNTAINS ADVENTURES - STOCK PHOTOS

                                                     C e s t o p i s y

       Moje první cesty do zahraničí jsem podnikala, jako většina ostatních, s cestovními kancelářemi. Bylo to jednoduché. O nic jsem se nemusela starat. Vadilo mě však, že nemůžu nikam sama, jen se štrůdlem ostatních. Později, při jedné takové cestě na Korsiku, jsem  potkala  svého přítele a  bylo rozhodnuto. Poněvadž oba milujeme cestování a přírodu, vytvořili jsme spolu dvojici, která se nebojí ničeho a jde si natvrdo za svým cílem. Cílem cestovat na solo, třeba i na druhý konec světa. Při tomto toulání a poznávání  prožíváme nejen radost, ale patří k tomu i utrpení a odříkání.  Emoce radosti při příjezdu a smutek při loučení.   

        Spolupodílela jsem se na napsání a vydání asi deseti cestopisných knih. Bohužel byly  vydány pouze pro úzkou skupinu lidí a to vždy v počtu kolem dvaceti kusů. Každá kniha byla od počátku až do konce zpracována tzv. na koleně a to počínaje psaním textu až po vytvoření konečného díla v podobě vyvázané knihy.

         Chtěla bych Vám všem, kteří na moje stránky zavítáte, představit alespoň  v úryvcích části z některých těchto cestopisných knih.  Dále těm z Vás, kterým  budou vadit moje ostřejší  slovní výrazy, se omlouvám. Myslím si totiž, že bez nich by moje písemné podání nebylo výstižné. Doufám tedy, že se Vám budou cestopisy líbit a  některé z Vás budou inspirovat k uskutečnění podobných dalekých cest. Přeji Vám k tomu hlavně odvahu a touhu zažít  podobná dobrodružství, jaká jsem zažila já,  při cestách po naší matičce Zemi.                                                                                            

        Travel Books ( Czech only )                                  

                                                                                                         

                     

24.01.2018 20:16:46
bilkovahelenaph
Copyright © 2009-2019 Helena Bílková. All rights reserved.

All published photographs are protected by copyright law. Their further use is possible only with the permission of the author.
Na všechny fotografie a články se vztahují autorská práva. Další šíření, kopírování nebo jiné použití je možné jen se souhlasem autora.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one